Hangzhou Rebon skříně Co, Ltd

Hangzhou Rebon skříně Co, Ltd je jedním z nejvíce profesionálních výrobců kuchyňských skříní v Číně,

Domů > Zprávy > Obsah
Proč pevné dřevěné skříňky tak drahé?
- Nov 30, 2017 -

Dnes s postupným splatnost kabinetu průmyslu, lidé jsou stále náročnější na celkové kabinet, který odráží kvalitu života. Současný kabinet trh, mnoho typů skříní, značka je příliš početné zmínit zejména nejvyšší hodnotamasivní dřevěné skříně, dřevěné skříně, proč tak drahé?

Solid Wood Kitchen Cabinets

1, masivní dřevo skříně výběr

Vysoce kvalitnímasivní dřevěné skříněPři výběru velmi přísné. Používá hlavně pro dřevěná skříňka masiv dub, javor, ořech, třešeň a jiné, většina domácích slavných značek dovezené ze zahraničí tyto dřevo, nebo dokonce globální kolekce, s cílem zajistit dostatečný přísun. Tyto lesy musí být použity minimálně dva roky, tak, aby všechny druhy buněk uvnitř dřevo může umřít úplně a obsah vody v dřevě je omezena na minimum. To je důležité zejména pro skříňky, které jsou všechny masiv, kvůli znepokojující praskání skříně. Důvod, proč deformace, především díky předem doba sušení je příliš krátké dřevo, obsah vlhkosti nedochází k přísně, tedy pouze vlhkost surovin na minimum, aby se zajistilo skutečné vysoce kvalitní dřevo skříně. Vybrané dřevo je plně v souladu s evropskými požadavky ochrany životního prostředí, obsah formaldehydu je téměř nulová.

2, pevné dřevo skříně technologie zpracování

Pevné dřevěné skříňky v zpracování importovaných dovážená zařízení. Prvotřídní vybavení a technologií k zajištění kvality pevných dřevěných skříněk, některé technologie je použití ruční řezání a ručně vyřezávaný a leštěný. Existuje mnoho vzorů a řádky nad skříní jsou ručně vyřezávané veterán Master, plné Evropského středověkého šlechtického života unikátní klasického stylu a někteří dokonce mají velké nezávislé totem socha mimo skříňky, tyto ručně vyrobené solidní řezbářství je také velmimasivní dřevěné skříněDůležitou součástí je symbolem moci.

3, masivní dřevo skříně design

Design dobrýmasivní dřevěné skříně, od vynikající návrháři na Evropský design kultury, důkladné porozumění a to se do značné míry odráží v designové detaily a podrobnosti o integraci se skříňkou. Vynikající kuchyně design Ukázat umělecké a kulturní hodnotu, zatímco započtením identitu vlastníka a sociální hodnotu, která není dosažitelná designéři běžné značky.

Výška každého člena rodiny, osobnostní vlastnosti, předvolby jsou odlišné. Vynikající Návrháři mohou navrhovat nejvhodnější skříně pro váš domov na základě charakteristiky členů vaší rodiny. Chcete-li dosáhnout celkovou koordinaci v kuchyni každého procesu a vytvořit dobrou rodinnou atmosféru, silnou atmosféru života.

4, světě špičkové hardwarové příslušenství

Hardware je velmi důležitou součástí kabinetu, vypadají malé, stejně jako lidské kostry kloubů, ovlivnění životnosti skříňky a pružnosti. Například kvalitu pant, ale ne snadno vést k deformaci dveří, což má za následek skříňky přepínače nepříjemnosti; Dalším příkladem, box konektor, konektor kvalitu je dobré nebo špatné, ovlivňující stabilitu využívání skříňky. Obecné špičkové skříně jsou importované hardwarové příslušenství, cena je více než 10krát domácí hardware.

5, celkové funkce excelence

Pevné dřevo skříně v celkové funkční konfiguraci také dokonalost, ztělesňuje humánní koncepce všude. Skryté rýže sudy a koš plechovky všemu skříňky třídění odpadků a další skříňky gadgets, moderní digestoř skryté v krásné starožitné kapuce kapuce. Ve stejnou dobu moderní osvětlovací technika je dokonale integrováno do celkového pojetímasivní dřevěné skříně, tak, že klasický šarm a moderní světle umění dokonalá kombinace. Centrální ostrov nastavena na zobrazit otevřené kuchyni jako celé velké kouzlo, ale také musí uvést luxusní masivní dřevěné skříňky a atmosféry. Stručně řečeno masivní dřevo skříně, obě jako nádhernou funguje umění, ale také s pečlivé uspořádání životních potřeb a usilovat o efektivní využití prostoru kuchyně, zlepšit proces racionality, život v kuchyni k dosažení mnohem pohodlnější, pohodlné a krásné situace.

6, riziko podnikání

Masivní dřevěné skřínězdůraznit celkovou jednotu celkově vlastní skříňky jsou podle vlastníků bytové plochy, poptávka, individuální přizpůsobení, poruchám, podniky pouze nést své vlastní ztráty.

7, dobrá služba

Když koupíme zboží, všichni chceme vysoce kvalitní služby. Jsme spokojeni s pocitem sounáležitosti a respektovat, je spokojen. Samozřejmě tyto služby jsou rovněž cenné a nejsou tak jednoduché, jako pár set dolarů. Pro značku skříňky oceníte je v kabinetu obchodníci pečlivá a komplexní předprodejní měření, prodej instalace lokality, pravidelné poprodejní navštíví a nikdy neutuchající humanistické péče, zvláště dobré po-prodejní servis uzvedne obavy spotřebitelů.

Hangzhou Rebon skříňky Co., Ltd

ADD: No. 99 Qingliu South Road, Jingjiang, Xiaoshan, Hangzhou, Zhejiang, Čína

TEL: + 86-571-82193086

MB: +8613732255713

FAX: + 86-571-82998655

E-mail: reboncabinets@chinarebon.com